សេចក្តីជូនដំណឹងស្តីពី “ការអញ្ជើញចូលរួមពិគ្រោះថ្លៃដើម្បីជ្រើសរើសអ្នកផ្គត់ផ្គង់បរិក្ខារបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន” ជូនធនាគារ SME
ធនាគារសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យម កម្ពុជា ម.ក (ធ.ស.ក) សូមជូនដំណឹងដល់បណ្តាក្រុមហ៊ុន/សហគ្រាស (គិតទាំងសហគ្រាសឯកត្តបុគ្គល) ដែលបានចុះបញ្ជីត្រឹមត្រូវ ក្នុងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ឱ្យបានជ្រាបថា ធ.ស.ក នឹងបើកដាក់ឲ្យមានការពិគ្រោះថ្លៃជាសាធារណៈ ដើម្បីជ្រើសរើសអ្នកផ្គត់ផ្គង់បរិក្ខារបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន ជូន ធ.ស.ក​។
ក្រុមហ៊ុន/សហគ្រាស ដែលមានចំណាប់អារម្មណ៍ចូលរួមពិគ្រោះថ្លៃ អាចមកទំនាក់ទំនងដើម្បីទិញឯកសារពិគ្រោះថ្លៃដោយផ្ទាល់ជាមួយ ធ.ស.ក នៅអង្គភាពលទ្ធកម្មដែលមានអាសយដ្ឋាន៖ អគារមជ្ឈមណ្ឌលអភិវឌ្ឍធុរកិច្ច (ជាន់ទី២០) ផ្លូវអូស៊ីអាយស៊ី ភូមិគៀនឃ្លាំង សង្កាត់ជ្រោយចង្វារ ខណ្ឌជ្រោយចង្វារ រាជធានីភ្នំពេញ ចាប់ពីថ្ងៃទី២០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២ រហូតដល់ថ្ងៃទី១៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២២ រៀងរាល់ម៉ោងធ្វើការ (តាមរយៈលេខទូរស័ព្ទទំនាក់ទំទង៖ ០៩២ ២០៩ ០៨៤/០៨៩ ៩៩ ៧២ ៤៦ ឬវេបសាយ៖ www.smebankcambodia.com.kh)។
ធនាគារ SME មានកិត្តិយសដែលបានចូលរួមឧបត្ថម្ភក្នុង សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២២ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៣ របស់សម្ព័ន្ធសមាគមសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមកម្ពុជា
នាព្រឹកថ្ងៃទី២៨ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៣ថ្មីៗនេះ គណៈគ្រប់គ្រងរបស់ធនាគារ SME ដែលដឹកនាំដោយ លោកបណ្ឌិត លឹម អូន អគ្គនាយកធនាគារ SME បានទទួលស្វាគមន៍ គណៈប្រតិភូក្រសួងឧស្សាហកម្ម និងពាណិជ្ជកម្មនៃប្រទេសឡាវ