ធនាគារ SME ចូលរួមឧបត្ថម្ភក្នុង សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២២ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៣ របស់ FASMEC
ធនាគារ SME មានកិត្តិយសដែលបានចូលរួមឧបត្ថម្ភក្នុង សន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២២ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៣ របស់សម្ព័ន្ធសមាគមសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមកម្ពុជា (FASMEC) ដែលបានប្រារព្ធឡើងនៅសណ្ឋាគារ ភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ ឯកឧត្តមកិត្តិសេដ្ឋាបណ្ឌិត ចម ប្រសិទ្ធ ទេសរដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងឧស្សាហកម្ម វិទ្យាសាស្រ្ត បច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ និងមានការចូលរួមពីប្រធានមន្ទីរ តំណាងប្រធានមន្ទីរ ឧស្សាហកម្ម វិទ្យាសាស្រ្ត បច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ទាំង ២៥រាជធានី-ខេត្តក្រុង ក្រុមប្រឹក្សាភិបាល ប្រធានសាខាទាំង ២៥រាជធានី-ខេត្តក្រុង។
ក្នុងពិធីសន្និបាតនេះផងដែរ ធនាគារ SME តំណាងដោយ លោក នៀវ សុគន្ធ នាយកប្រតិបត្តិប្រតិបត្តិការ ក៏បានចូលរួមជាវាឃ្មិនកិត្តិយស ក្នុងការបង្ហាញពីសេវាហិរញ្ញប្បទានរបស់ធនាគារ និងអត្ថប្រយោជន៍នៃការទទួលបានហិរញ្ញប្បទានដើម្បីជួយគាំទ្រភាពរីកចម្រើននៃសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យមនៅកម្ពុជា។